Czeka Na Ciebie.

Ponad 100 plaży, góry, tradycja, gastronomía, kultura, zabytkowe miasta takie jak Sewilla, Kordoba, czy Granada, 2 parki narodowe, czyli wszystko czego potrzebujesz, by przeżyć niezapomniane chwile.

travel de luxe

Poczuj Doświadczaj Poznawaj Ucz się Baw się Ciesz się  Zrelaksuj się

Czeka Na Ciebie.

8 różnorodnych regionów, aby się cieszyć widokami i rozkoszować wszystkim, co nam oferują.

Najlepszy oferty w Andaluzji

Hiszpania de Luxe Przedstawia

by Konrado Moreno

Narty w Sierra Nevada
W Sierra Nevada, około 30 kilometrów od miasta Granada, znajdują się Veleta (3394m) i Mulhacén (3478m), wszystko to w odległości nie większej niż 100 kilometrów od Morza Śródziemnego. Można tam znaleźć ponad 85 kilometrów tras na 87 stokach narciarskich i nienaganną infrastrukturę narciarską, która sprawia, że ten ośrodek narciarski jest niezrównanym miejscem do uprawiania sportów zimowych.
Golf | Isla Canela Club de Golf
Pole golfowe Isla Canela położone jest w pobliżu miasta Ayamonte i morza. Wygodna trasa w otoczeniu palm, drzew pomarańczowych, krzewów oliwnych. Czasami strategicznie położona na ulicach, aby utrudnić grę.
Konferencje i Kongresy
Centrum Wystawowo-Kongresowe Estepona Skorzystaj z okazji, jakie daje Andaluzja dla Twojego biznesu Obiekt położony jest 10 minut drogi od Marbelli i godzinę od międzynarodowego lotniska w Maladze, Jest to wszechstronny kompleks idealny do organizowania targów, konwencji i kongresów.
Flamenco
Flamenco zostało uznane przez UNESCO za niematerialne dziedzictwo kulturowe ludzkości. W październiku 1972 roku grupa piętnastu miłośników flamenco założyła Peña Flamenca de Huelva i od ponad 40 lat propagują flamenco oferując niesamowite show artystyczno-muzyczne Siedziba La Peña Flamenca de Huelva znajduje się w pięknym budynku położonym na Avenida Andalucía / Plaza Paco Toronjo.
Previous
Next

CONTACTO

HISZPANIA DE LUXE @ 2020    |    DESIGNED BY J SUAREZ